افزایش تعداد خریدهای مجازی به کمک گوشی های هوشمند

چهارشنبه 22 آبان 1392 09:13 ق.ظنویسنده : admin

 

از بین کسانی که گوشی هوشمند دارند، 68 درصد اعلام کردند که از این دستگاه برای خریدهای پایان سال میلادی استفاده می‌کنند و 56 درصد آن‌ها با گوشی هوشمند فروشگاه‌های مورد نظر خود را جست‌وجو می‌کنند.

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، به دنبال افزایش عرضه گوشی‌های هوشمند در بازار جهانی میزان خریدهای دیجیتالی کاربران هم افزایش یافته و این در حالی است که بسیاری از خریداران قصد دارند با نزدیک شدن به تعطیلات پایان سال میلادی، خریدهای خود را از طریق شرکت‌های محلی انجام دهند.

 این طور که در بیست‌وهشتمین کنفرانس نحوه خریدهای پایان سال Deloitte اعلام شد، تا حدود دو سال قبل 42 درصد کاربران صاحب گوشی‌ هوشمند بودند که این رقم هم‌اکنون به 61 درصد افزایش یافته است.

 افزایش قابل ملاحظه خریدهای مجازی به کمک گوشی هوشمند

گفته می‌شود که زنان، جوانان و خانه‌دارانی که درآمد سالانه آن‌ها کمتر از 100 هزار دلار است بیش از دیگر بخش‌های جامعه صاحب گوشی هوشمند هستند و بنابراین، خریدهای موبایلی توسط آن‌ها بیشتر از بقیه انجام می‌شود.

کارشناسان اعلام کردند 59 درصد زنانی که در این بررسی شرکت کردند صاحب گوشی هوشمند بوده‌اند که این رقم برای سال گذشته 46 درصد گزارش شده بود. همچنین اعلام شد که 79 درصد کاربران بین سنین 18 تا 24 سال یک دستگاه گوشی هوشمند در اختیار دارند.

از بین کسانی که گوشی هوشمند دارند، 68 درصد اعلام کردند که از این دستگاه برای خریدهای پایان سال میلادی استفاده می‌کنند. در این بررسی مشخص شد که 56 درصد این کاربران با گوشی هوشمند خود جست‌وجوهای اینترنتی را برای یافتن فروشگاه‌های مورد نظر خود انجام می‌دهند، 54 درصد قیمت کالا در فروشگاه‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه می‌کنند و 47 درصد هم به کمک گوشی هوشمند اطلاعات کامل مربوط به کالای مورد نظر خود را در اختیار می‌گیرند.


برچسب ها: دنیای موبایل و کامپیوتر ، گوشی هوشمند ، خریدهای مجازی به کمک گوشی هوشمند ، عرضه گوشی‌های هوشمند ، تعطیلات پایان سال میلادی ، خریدهای موبایلی ، جست‌وجوهای اینترنتی ،
دنبالک ها: دنیای موبایل و کامپیوتر ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 22 آبان 1392 09:17 ق.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic